„Dobrodružství dnů všedních i nevšedních“

0

Honza Krabec

NEPAL-ROCKPOINT-028

Honza Krabec (* 1973)

» Moje expedice a výstupy

» Rozhovor pro expedition.sk

Asi jsem nejvíc cestovatel, všestranně založený sportovec a možná trochu i horolezec. Vůbec mi nezáleží na tom, jak jsem vysoko, jestli mám na nohou lezečky, pohorky, výškové boty, mačky, sněžnice, skialpy, lyže, běžky nebo sedím na kole. Dokážu si užít volný čas s rodinou, na zahradě nebo s dětma na trénincích i soustředěních. Jsem rád kdekoliv venku v přírodě, amatérsky fotografuji, občas napíšu nějaký článek pro outdoorové časopisy a příležitostně se o své zážitky z cest a expedic podělím na přednáškách pro veřejnost.

NEPAL-ROCKPOINT-055

Sportoval jsem od malička s rodiči a vyzkoušel kde co. V atletice, které jsem se řadu let věnoval hodně intenzivně, jsem nakouknul i do mládežnické reprezentace. Od 2. ročníku studia vysoké školy jsem postupně přešel do role trenéra. Po vysokých kopcích a větším cestování jsem začal pokukovat až po maturitě. Nejdřív to byly ferraty v Dolomitech, pak zaledněné Alpy a až postupně došlo na trekování, lezení i skialpinismus v nejvyšších světových pohořích. Podobně sportovně pestrou cestu se teď snažíme s Léňou ukázat našim dětem.

Po ZŠ a gymnáziu jsem vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze obor Marketing a management sportu a současně ukončil studium nejvyšší atletické trenérské licence. Hned potom pracovně zakotvil ve společnosti Hannah v Plzni, kde pracuji dodnes, byť nyní v partnerském Rock Pointu. 

Napsat komentář

Your email address will not be published / Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.